Głosowanie KOBIETA GOSPODARNA I WYJĄTKOWA

KGW Lipowe

SMS o treści POK.5100 na numer 7248
koszt wysłania SMS to 2 zł netto (2,46 zł z VAT)

Początki stowarzyszenia KGW Lipowe sięgają maja 2013r. W tym czasie kobiety zamieszkujące wieś Lipowe w Powiecie Limanowskim spotkały się po raz pierwszy w celu uzgodnień dotyczących założenia KGW. Formalnie jako stowarzyszenie działamy na swoim terenie od lutego 2014r poprzez wpis do krajowego rejestru sądowego. Jako KGW organizujemy szereg wydarzeń kulinarnych dla społeczności lokalnej w różnym wieku. Najczęściej są to warsztaty rękodzielnicze, rzeźbiarstwa, etnograficzne, kulinarne jak i teatralno-aktorskie. 
Uważamy, że naszą misją i obowiązkiem jest kultywowanie i praktykowanie dawnych jak i obecnych tradycji, pragniemy przekazywać je nowym pokoleniom, aby nie zostały zapomniane i świadczyły o przynależności do naszej małej ojczyzny. Dbamy też o rozwój społeczności lokalnych poprzez organizacje dnia seniora, dnia dziecka, mikołaje. 
Jako Stowarzyszenie realizujemy szereg projektów dofinansowanych ze źródeł zewnętrznych, dzięki temu możemy stale współpracować z innymi KGW z terenu powiatu Limanowskiego, jednostkami samorządu terytorialnego jak i organizacjami pozarządowymi. Wspólnie organizujemy wydarzenia, imprezy, warsztaty, spotkania jak i wystawy oraz konkursy. Jesteśmy dla siebie wsparciem, zawsze służymy dobrą radą. Chętnie bierzemy udział w konkursach, jarmarkach, festiwalach, przeglądach.

« « powrót

---------------------------------------

PATRONAT HONOROWY--------------------------
WSPÓŁORGANIZATORZY
SPONSORZY


PARTNERZY

DARCZYŃCA NAGRÓD


Copyright © 2020
projekt serwisu IRN Multimedia, oprogramowanie choruzy.pl

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się