WYNIKI I ETAPU KONKURSÓW - WOJ. LUBELSKIE
Konkurs
kulinarny:
- KGW Cycowianie w Cycowie – zupa grzybowa, brizol z jeleniny
- KGW w Zalesiu – zrazy a la Potocki, zupa wiosenna
- KGW Zaorendzianki – zupa ogórkowa, kulki mocy
- KGW w Gręzówce – zupa owocowa, fusier
- KGW Chabry w Mienianach – rolada z kaczki, zacierki z buraczkami oraz zupa rybna z makaronem
- KGW Szopinek – zupa krem z bobu, policzki wołowe z opiekanymi kopytkami
- KGW w Snopkowie- zupa koperkowa, kura w śmietanie
- KGW w Okopy Kolonii – zupa królewska, schab wieprzowy z sosem powidłowym
- KGW w Wólce Zdunkówce – zupa marchewkowo – pieczarkowa, zapiekanka z kalafiora z mięsem mielonym
- KGW w Turowie – rosół cytrynowy, udziec z indyka
- KGW w Łykoszynie – flaczki warzywne z kuleczkami mięsnymi, biały schab z sosem śliwkowym, rolada ziemniaczana, zestaw surówek
- KGW w Niemcach – rosół, gołąbki na dwa sposoby
- KGW w Dąbiu Dąbianki znad Źródeł – rosół, duszone polędwiczki wieprzowe w sosie z leśnych grzybów z prażoną kaszą gryczaną z kiszonym ogórkiem
- KGW Łuszczów Kolonia – rosół, tuszka królika w sosie śmietanowym
- KGW w Majdanie Nowym – rosół z gołębia, sarnina z wolnego wybiegu
- Stowarzyszenie Kreatywnych Kobiet – zupa królewska, kaczka nadziewana farszem grzybowym
- KGW Moniaki – krem borowikowy, karkówka w kwasie z ogórków kiszonych
- KGW w Toczyskach – barszcz grzybowy, pyzy
- KGW w Mniszku – rosół z kaczki i kury, polędwiczki w sosie kurkowym
- KGW w Podedwórzu – zupa czysta z grzybów suszonych, udziec barani z ziemniakami obsmażanymi, surówką i sosem
- KGW Jagiellonki z Horodle – rosół z królika z krwawnikiem, pierogi z królikiem i sałatką z łaki
- KGW Dębowianie – zupa krem pieczarkowa, karczek po wiejsku
- KGW Węgielczanki w Węgielcach – rosół inaczej, schabowy w gryczanej panierce z dodatkiem lejącego jajka, puree z ziemniaków i kapusty zasmażanej
- KGW w Pełczynie Kromeczki – rosół, schab zapiekany w mleku z ziemniaczkami i surówką z modrej kapusty z sosem i pieczarkami
- KGW w Siedliskach – zupa grzybowa, mięso z królika z kopytkami
- KGW Turzyniec – rosół, kotlet mielony z dzika, ziemniaki, surówki
- KGW w Hucie Józefów – zupa grzybowa krem, gulasz z dzika z paziąbrodą i surówką
- KGW Charlężanki – zupa koperkowa, pulpeciki z szynki wieprzowej
- KGW w Kamionce – rosół z gołębia, kaczka nadziewana makaronem i grzybami
Konkurs
artystyczny:
- KGW w Cycowie – hafciarstwo
- KGW Nad Ciemięga w Dysie – wiersz
- KGW w Wólce Bieleckiej – wypalanie w drewnie
- KGW w Brzeźnicy Leśnej – haft
- KGW Sami Swoi – utwór
- KGiGW w Rokitnie „Rokitno bez granic” – scenka
- KGW Siedliszcze nad Bugiem – skecz
- KGW w Sąsiadce – talent recytatorski
- KGW w Bełczącu – pozyskanie śmietany i wyrób masła
- KGW Czeremcha – haftowanie
- KGW w Zalesiu – obrus oraz zastawa stołowa
- KGW w Siemierzu – haftowanie
- KGW w Chomęciskach Dużych – szydełkowanie
- KGW w Żyrzynie – koszyk z rogożyny
- KGW Działyniu – anioł na szydełku
- KGW w Snopkowie - malowany serwis obiadowy
- KGW w Glinniku – szydełkowanie
- KGW w Górce Lubartowskiej – szydełkowanie
- KGW Modryń Kolonia – obrus lniany
- KGW w Zagrodach – słoneczniki z krepiny
- KGW w Kosmowie – szydełkowanie
- Koło Aktywnych Kobiet z Łobaczewa Małego – malowanie na drewnie
- KGW w Adelinie Adelinianki – szydełkowanie
- KGW w Rososzy – historia obrusa niedzielnego
- KGW 39,5 w Stróży Kolonii – szydełkowanie
- KGW w Drożdżaku – haft krzyżykowy
Konkurs miss od 18 do 45:
- KGW w Lebiedziewie – Katarzyna Głowacka
- KGW w Wólce Bieleckiej – Weronika Dolegowska
- KGW Strażacy Razem w Borysowie – Joanna Krawczak
- KGW Sąsiadeczki – Elżbieta Nowosielska
- KGW w Liśniku Dużym – Wioletta Banka
- Aktywne KGW w Zalesiu – Katarzyna Stępnicka
- KGW Zaorendzianki – Diana Góra
- KGW HutoWianki w Huta gm. Baranów – Maria Suszek – Idzikowska
- KGW w Działyniu – Dorota Stanisławska
- KGW w Żarzynie – Ewa Łyszcz
- KGW w Chomęciskach Dużych – Ewa Jakubczak
- KGW w Bełczącu – Wioletta Sokół
- KGW w Łuszczowie Pierwszym i Drugim – Magda Grzegorczyk – Cyranek
- KGW Łuszczów Kolonia – Katarzyna Borys
- KGW w Wilkowie – Katarzyna Madej
- KGW w Glinniku – Kinga Pecio
- KGW Wolawianki w Woli Czołnowskiej – Edyta Grabowska
- KGW w Wólce Rokickiej – Żaneta Woźniak
- KGW w Trzciankach – Sylwia Łyszcz
- KGW w Paszenkach – Katarzyna Sikora
- KGW Modryń Kolonia – Ewelina Maj
- KGW w Górce Lubartowskiej – Agnieszka Brejt
- KGW w Glinnym Stoku – Katarzyna Banach
- KGW Kreatywni i Aktywni Kumów Plebański – Paulina Bis Ścibak
- KGW w Adelinie Adelinianki – Monika Grądziel
- KGW z Łobaczewa Małego – Aleksandra Gawryluk
- KGW Zarudzianki w Zarudziu – Karolina Komajda
- KGW w Kosmowie – Karolina Brzuzan
- KGW w Gościeradowie – Karolina Myszka
Konkurs miss 45+:
- KGW w Lebiedziewie – Małgorzata Naumiuk
- KGW Strażacy Razem w Borysowie – Monika Szaruga
- KGW Sąsiadeczki – Iwona Bogusz
- Aktywne KGW w Zalesiu – Joanna Chrznowska
- KGW HutoWianki w Huta gm. Baranów – Joanna Olszak
- KGW Wszyscy Razem Równianki – Ewa Czwórnóg
- KGW w Działyniu – Irena Bodziak
- KGW w Chomęciskach Dużych – Dorota Kusy
- KGW w Bełczącu – Zofia Łączek – Gil
- KGW w Łuszczowie Pierwszym i Drugim – Wioletta Szczepańska
- KGW Jagiellonki w Horodle – Anna Haczkiewicz
- KGW Łuszczów Kolonia – Teresa Niedziela
- KGW w Wilkowie – Marta Pietras
- KGW Moniaki – Małgorzata Latos
- KGW Wolawianki w Woli Czołnowskiej – Iwona Domańska
- KGW w Wiechowiczach – Mariola Łukijaniuk
- KGW w Jeleńcu – Lucyna Warpas
- KGW w Paszenkach – Maria Gajko
- KGW Eliza w Elizówce – Renata Pawlak
- KGW Modryń Kolonia – Wioletta Dubaj
- KGW w Rudnie – Jolanta Rola
- KGW w Górce Lubartowskiej – Jolanta Dudek
- KGW w Glinnym Stoku – Monika Ściuba
- KGW 39,5 w Stróży Kolonii – Ewa Szumniak
- KGW Łobaczew Mały – Teresa Puzia
- KGW w Gościeradowie - Halina Polnicka
- KGW Zarudzianki w Zarudziu – Izabella Sagańska
- KGW Kreatywni i Aktywni Kumów Plebański – Iwona Stafińska
- KGW w Rososzy – Beata Michałek
- KGW w Drożdżaku – Barbara Skwarek